KRATY POMOSTOWE stalowe i zgrzewane to flagowy produkt naszej firmy. Przedsiębiorstwo Stomar z Gdańska produkowaniem krat zajmuje się od początku działalności. Ciągle doskonalimy proces produkcji, dzięki czemu oferowane przez nas kraty dekoracyjne, prasowane i ocynkowane, cieszą się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Przypominamy, że wybierając producenta krat pomostowych powinni się Państwo kierować nie tylko ceną, ale również jakością świadczonych usług. Nasza firma zapewnia profesjonalne doradztwo oraz pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Kraty pomostowe wytwarzamy według normy DIN 24537, a zabezpieczenie antykorozyjne wykonujemy w procesie ocynkowania ogniowego zgodnie z normą EN ISO 14 61 (DIN 50976).

// Nasz produkt ma bardzo szerokie zastosowania:
 • CHODZIMY PO NICH W POZIOMIE .....
  Chodzimy po kratach jako po pomostach w zakładach przemysłowych, jako pomostach suwnic i torów podsuwnicowych. Chodzimy także po nich, kiedy tworzą ciągi komunikacyjne przy rurociągach i zbiornikach, jak również - chodniki na kładkach dla pieszych i mostach. Kraty pomostowe będąc przykryciami kanałów i włazów pełnią rolę zabezpieczenia przed nieszczęśliwymi wypadkami.
 • W PIONIE I POZIOMIE ...
  Kraty pomostowe mają także nietypowe zastosowanie jako elementy dekoracyjne czy scenograficzne imprez kulturalnych (atelierowych i plenerowych) np. sceny, podesty, wybiegi, elewacje budynków itp. Duża różnorodność wielkości i kształtów krat pomostowych stanowi bogatą ofertę rynkową naszej Firmy
 • CHODZIMY PO NICH W PIONIE ...
  Chodzimy po kratach w górę i w dół, gdy tworzą stopnie różnych schodów przemysłowych prostych i krętych, wysokich i niskich.

Z uwagi na technologię produkcji oraz wykonanie - kraty pomostowe przedstawiamy w podziale na:

 • Kraty pomostowe - zgrzewane
 • Kraty pomostowe - prasowane
, Kraty pomostowe

SKONTAKTUJ SIĘ